چند مورد برای اتو کردن مو

چند توصیه جدی برای استفاده از اتوی مو

1-موهای تمیز را اتو کنید

بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته اید از اتوی مو برای حالت دادن و صاف کردن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است که حمام نرفته اید اگر از اتوی مو استفاده کنید این چربی ها و آلودگی ها با حرارت اتو به خورد موهایتان می روند و موهایتان آسیب می بیند

2-سشوار بکشید

پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو روی آن ها سشوار بکشید ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار از باد سرد آن استفاده کنید . این کار موهای شما را براق می کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکردهاید باز هم به نفع سلامتی موهایتان کار کرده اید.

3-پیش از آن شانه کنید :

برای این که حرارت اتوی مو کمتر روی موهایتان باقی بماند پیش از اتو کردن موهایتان آن ها را شانه کنید .حتما قبول دارید که اتو و صاف کردن موهای شانه شده بسیار راحت تر از مو های نامرتب و درهم است . شما در این صورت می توانید دفعات کمتری اتوی مو را روی موهایتان بکشید

4- شب بهتر از صبح

بهتر است شب حمام بروید و مو هایتان را بشوید سپس آنها را با اتو صاف کنید و به رختخواب بروید چون این کار موجب می شود صبح موهای مرتب تر و زیباتر داشته باشید اگر موهای خیس و نامرتب بخوابید صبح روز بعد باید مدت بیشتری را برای صاف کردن مو ی خود صرف کنید و به طور مسلم موهایتان حرارت بیشتری را خواهند دید.

5-از ژل استفاده کنید .

برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرد هر بخشی از آن را که میخواهید اتو بکشید ژل بزنید این کار موجب می شود موهایتان بهتر حالت بگیرد و زیباتر و براقتر نیز شود.

روش درست استفاده از اتوی مو

اگر شما از این روش بری اتو کردن موهایتان استفاده کننید علاوه بر اینکه موهای صاف و برق خواهید داشت موهایتان سالم نیز باقی میماند:

1- پس از شستتن موهایتان و خارج شدن از حمام موهایتان را با حوله خشک نمایید.

2- سپس موهایتان را شانه کنید و آنها را صافکرده یا به صورت حلقه حلقه شکل دهید.

3- از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید . فراموش نکنید شما نباید بیش از پنچ دقیقه اتوی مو را روی موهایتان نگه دارید.

/ 0 نظر / 12 بازدید